70 років визволення Харківщини

У лютому розпочалися заходи, присвячені 70-річчю визволення Харківщини від фашистських загарбників

Як зазначив у ході засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. заступник голови ХОДА Євген Савін, цього року буде відзначатися 70-та річниця визволення Харкова та області від фашистських загарбників.

За його словами, Президент України Віктор Янукович підкреслив, що святкування 70-річчя визволення України та Великої Перемоги має відбутися в тісному співробітництві у першу чергу з ветеранськими організаціями. Крім того, особливу увагу необхідно приділити залученню до участі в заходах молодого покоління.

В ході засідання було затверджено План заходів на 2013-2015 рр. з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. У ньому заплановано заходи з увічнення та вшанування пам'яті ветеранів війни, культурні, спортивні, освітні та інші заходи.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 604/2012

Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

План заходів до 70-річчя визволення Харківщини від німецько- фашистських загарбників

Звіт про проведені заходи  з нагоди 70-річчя визволення Харківщини від німецько - фашистських загарбників