"Учитель року - 2015"

Учитель, який передає дитині знання, — це ремісник,
той, хто виховує характер, — гарний митець у своїй справі.
                                                                                      С. Русова

Шановні гості!
Я, Куцина Світлана Анатоліївна,
вчитель Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області,
представляю  Вашій увазі свій досвід в рамках участі в професійному конкурсі "Учитель року - 2015"!

Освіта: вища, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, 2011, (спеціальність: образотворче та декоративно-прикладне мистецтво)
Загальний стаж роботи: 9 років
Педагогічний стаж роботи: 8 років
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст другої категорії
Інноваційні форми роботи та технології: технології особистісно орієнтованого навчання; інтерактивні технології.

Із багатьох професій, що є тільки на світі, мені дуже подобаються кілька, і одна з них – учитель, ще з малого дитинства.
Ішов час, і моя дитяча мрія здійснилася. Кожного дня, ідучи до школи, я усвідомлюю, що не помилилася, ні, це і є він – мій життєвий шлях, моє покликання душі.
А.Енштейн писав: «Уміє вчити той, хто вчить цікаво». Бо ж подив перед прекрасним розковує навіть пасивних, тому й хочеться, щоб кожен урок був цікавим, нестандартним, викликав захоплення красою: яскраво – жовтим кленовим листочком, блакиттю неба, співом пташини, краплинами літньої грози.
Учитель – скрипаль дитячих сердець: як поведе смичок, таку мелодію й почує учень. Прагну навчити малювати так, щоб співала мелодія фарб.  Намагаюсь  повести дітей у квітучий сад, на галявинку кульбабок, до осіннього парку, щоб кожна дитина могла милуватися ніжною квіточкою, вмитою дощем травичкою, барвистим метеликом. І все це спробувати намалювати, передати красу рідного краю в пейзажі, створити яскравий орнамент.
Земля допомагає нам збагнути самих себе, а якщо поєднати дитячі  знання і уявлення про навколишній світ з фантазією, то ми маємо змогу перетворити урок на казку.
Успіхи дітей дають відчуття, що за спиною виростають крила, які не просто дарують упевненість, що ти можеш літати, але й вимагають: ти повинна злетіти, твій політ належить  твоїм учням.
Я – учитель, і це найбільше, чого я досягла в житті. Я впевнена, що немає у світі професії важливішої, кориснішої, радіснішої, ніж професія вчителя.
Вічності! Я вбачаю своє щастя в тому, що віддаю дітям часточку своєї душі, наповнену світлом, бо я – учитель.

Як справжньому вчителю мені дуже хочеться розповісти про свою незвичайну роботу, а особливо про своїх учнів. Тому для зручності я систематизувала матеріали за розділами, які розміщено на окремих сторінках:

Якщо у Вас виникнуть запитання або побажання, Ви завжди зможете скористуватись зворотнім зв'язком:

Всі поля обов'язкові для заповнення.

Будь ласка, введіть літери, зображені на картинці вище.
Букви вводяться без урахування регістру.