Інтелектуальні змагання
Учні-переможці ІІІ (обласного) етапу
конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України в 2014/2015 навчальному році:
№ | Номінація | Переможець | Клас | Місце | Вчитель, який підготував учня |
1. | Біологія людини | Каштанова Ю. | 11-Б | І | Сметана Л.М. |
2. | Загальна біологія | Рябуха М. | 11-Б | І | Сметана Л.М. |
Учні-переможці VІ (обласного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
№ | Предмет | Переможець | Клас | Місце | Вчитель, який підготував учня |
1. | Біологія | Логвінова А. | 8-А | І | Криворучко О.М. |
№ | Предмет | Місце | Вчитель, який підготував команду |
1. | Географія | ІІ | Гаврилюк Л.В. |
2. | Економіка | ІІ | Гаврилюк Л.В. |
3. | Хімія | ІІІ | Краснова В.Г |
4. | Правознавство | ІІІ | Антонюк Т.П. |
5. | Біологія | ІІІ | Сметана Л.М. |
Учні-переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:
№ | Предмет | Переможець | Клас | Місце | Вчитель, який підготував учня |
1. | Біологія | Логвінова А. | 8-А | І | Криворучко О.М. |
2. | Біологія | Каштанова Ю. | 11-Б | ІІ | Сметана Л.М. |
3. | Математика | Васильєв С. | 6-Б | ІІ | Шкумат Н.М. |
4. | Математика | Зубенко Д. | 7-Б | ІІ | Лебеденко Н.С. |
5. | Хімія | Шерстюк Є. | 8-Б | ІІ | Криворучко О.М. |
6. | Англійська мова | Запорожченко Ю. | 9-Б | ІІІ | Заболотна Г.С. |
7. | Французька мова | Чернікова Н. | 11-А | ІІІ | Кузнєцова Л.Є. |
8. | Фізика | Зубенко Д. | 7-Б | ІІІ | Алтухова М.А. |
9. | Фізика | Олійник О. | 11-А | ІІІ | Алтухова М.А. |
10. | Хімія | Олексенко В. | 7-В | ІІІ | Краснова В.Г. |
11. | Хімія | Каштанова Ю. | 11-Б | ІІІ | Краснова В.Г. |
Результати участі учнів школи у районному етапі конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2014/2015 навчальному році
Прізвище, ім’я учня
| Клас | Заочне оцінювання 20/25 балів | Контрольна робота 30/33 бали | Захист робіт 35/47 балів | Сумарна кількість балів 100 балів | Місце на районному етапі | Участь у обласному етапі | Учитель, науковий керівник |
Запорожченко Юрій | 9-Б | 15 | 22 | 27 | 64 | 6 |
| Заболотна Г.С. |
Сердюк Тетяна | 11-А | 10 | 13 | 28 | 51 | 8 |
| Заболотна Г.С. |
Воскобойнікова Орина | 10-А | 22 | 14 | 39 | 75 | 3 |
| Мітла О.А. |
Коломієць Ольга | 11-А | 23 | 13 | 37 | 73 | 4 |
| Бронеско К.А. |
Чернікова Надія | 11-А | 24 | 20 | 42 | 86 | 1 | + | Дерябіна С.І. |
Оскома Юрій | 10-А | 20 | 1 | 47 | 67 | 3 | + | Шкумат Н.М. |
Рябуха Маргарита | 11-Б | 12 | 17,5 | 29 | 38,5 | 2 | + | Сметана Л.М. |
Каштанова Юлія | 11-Б | 12 | 22,5 | 47 | 38,4 | 1 | + | Сметана Л.М. |
КОЛОСОК-2014
Сертифікати | ||||
«Золотий колосок» | «Срібний колосок» |
«Колосок» | ||
«Грибна абетка» і «Смішна абетка» | «Абетка живої природи» | «Пташина абетка» і «Абетка неживої природи» | ||
68 | 30 | 54 | 10 | 40 |
2013/2014 навчальний рік
- Каштанова Юлія - 10 клас - біологія
- Зубенко Денис - 6 клас - математика
- Мисочка Анастасія - 11 клас - біологія
- Сердюк Тетяна - 10 клас - географія
- Коломієць Ольга - 10 клас - географія
- Сергеєв Кирило - 11 клас - географія
- Суховєєв Дмитро - 6 клас - математика
- Лазарєв Павло - 8 клас - французька мова
- Чернікова Надія - 10 клас - французька мова
- Мохортов Андрій - 7 клас - фізика
- Олійник Ольга - 10 клас - фізика
- Каштанова Юлія - 10 клас - історія
- Гончаров Роман - 11 клас - екологія
- Сіроштан Юлія - 9 клас - хімія
- Гусєва Анна - 11 клас - педагогіка і психологія
- 22 листопада 2013 року 198 учнів 1-11 класів взяли участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок-осінній-2013"."Колосок-весняний-2014" відбудеться 11 квітня 2014 року. Прийом заявок - з 10 грудня до 10 березня. Тематика завдань: -Найкращий читач і юний географ; -Твоє здоров`я; -Сонячна сім`я (5-11 класи); -Пори року (1-4 класи).12 грудня 2013 року 64 учня 6-11 класів взяли участь у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус-2013".2013/ 2014 навчальний рік - участь у Всеукраїнських інтерактивних конкурсах:- «Колосок - осінній» – з 190 учасників отримали сертифікат «золотий колосок» 73 учня, «срібний колосок» - 80 учнів;- «Кенгуру – 2014» – з 140 учасників 14 учнів отримали відмінний результат, 45 учнів – добрий результат;- «Левеня – 2014» – 49 учасників, з яких 5 учнів отримали високий результат, 32 учня – добрий;- «Соняшник» - 223 учасника, з яких 29 учнів отримали Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня, 11 учнів – ІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 11 учнів – ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 23 учня – Диплом І ступеня Регіонального рівня, 10 учнів - ІІ ступеня Регіонального рівня, 25 учнів – ІІІ ступеня Регіонального рівня, 29 учнів – Диплом переможця 1-2 класів;- «Бобер» - 37 учасників, з яких 24 учня отримали добрий результат;- «Геліантус» - 13 учасників, з яких 1 учень отримав срібний диплом, 12 – бронзовий;- «Лелека» - 23 учасника, з яких золотий диплом – 6 учнів, срібний – 10 учнів, бронзовий – 4 учня;- «Кришталева сова» - 37 учасників, з яких 1 учень – І місце, 5 учнів – ІІ місце, 8 учнів – ІІІ місце;- «Лукоморье» - 31 учасник, з них 8 отримали бронзовий сертифікат;- «Патріот» - 44 учасника, з них 8 отримали золотий сертифікат, 2 – срібний, 11 – бронзовий;- «PUZZLE» - 207 учасників, з них 15 учнів отримали Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня, 1 учень - ІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 10 учнів - ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 11 учнів -Диплом І ступеня Регіонального рівня, 5 учнів - ІІ ступеня Регіонального рівня, 9 учнів - ІІІ ступеня Регіонального рівня.