Запрошую до спілкування

Шановні колеги!

Запрошую Вас поділитися власними надбаннями і досвідом.

Займаючись педагогічною діяльністю, кожен з нас відчуває велику відповідальність, адже торкається долі людини. Маючи певний вплив на особистість, яку зустрічаємо кожен день, ми частково впливаємо на її погляди, чим закладаємо цеглини у фундамент майбутнього всієї держави. Тому не можемо бути байдужими ні хвилини. Кожен день, навіть мимоволі, постійно розмірковую, як же найкраще розкрити кожен талант, потенціал, саме ті задатки, які закладені. Різні способи, методи використовує педагогіка створюючи особистість, яка здатна позитивно впливати на майбутнє держави.

Уроки образотворчого мистецтва мають можливість розкривати креативність учнів. Зараз ми зіштовхнулися з такою проблемою, як комп’ютероманія, що займає більшу частину часу підлітків. Використовуючи дух змагання, щоб якось розбудити зацікавленість до чогось корисного, даю їм посильні завдання, наштовхуючи на роздуми, пошук, креативне рішення. Вирішення таких завдань створює простір для розмірковувань, корисного проведення часу, знаходження однодумців, відкриття чогось нового, закріплення віри у свої можливості, можливість відчувати себе творцем чогось нового,  корисного.

Шановні колеги!

Пропоную детально обговорити цю тему, поділитися власними надбаннями і досвідом.

Я роблю це так. Протягом місяця учні вирішують одну з задач, яку я ставлю перед ними. Ось декілька прикладів:

Як найцікавіше можна використати лоток зі спіненого полістиролу?

ВАРІАНТИ ВИРІШЕННЯ ЗІ СПІНЕНОГО  ПОЛІСТИРОЛУ:

Як найцікавіше можна використати крупи?

ВАРІАНТИ ВИРІШЕННЯ З КРУП

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Інтернет-сайти музеїв та картинних галерей України

Інтернет-сайти світових музеїв та картинних галерей