Літній відпочинок

Беззаперечно, літні канікули - найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам'ятним, багато в чому залежить від дорослих - організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими.

Робота табору  відпочинку організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. Кожного дня передбачено проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, екскурсій. Щоденна робота табору розписана до хвилини, всі заходи, що проводяться, - екскурсії, конкурси, змагання - все відображається у куточку «Табір відпочинку «Перлинка» , що є своєрідною рекламою табору, закликають дітей обов'язково прийти до нас наступного дня.

Літнє оздоровлення - 2014

Свято відкриття Табору відпочинку "Перлинка"

Щоденник табору відпочинку "Перлинка"

Екскурсія  до шоколадної майстерні