ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Практичні психологи ХСШ №85: Верчикова Ірина Володимирівна, Сахаль Сніжана Валеріївна.

Соціальний педагог ХСШ № 85: Пожидаєва Ірина Іванівна.

/Files/images/DSC02721.JPG/Files/images/psihologya/DSC02778.JPG

Основна мета психологічної служби: здійснення повноцінного особистісного й інтелектуального розвитку дітей на кожному віковому етапі. Захист психічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу. Створення оптимальних соціально-психологічних умов для  гармонійного розвитку особистості.

Основними задачами діяльності психологічної служби є:

• Забезпечення якісного психологічного супроводу процесу навчання учнів, зокрема здійснення діагностики готовності першокласників до навчання в школі, їх адаптація.
  • Забезпечення психологічного супроводу учнів молодшої школи при переході до школи II ступеню, профілактика та своєчасне виявлення учнів з проблемами адаптації для гармонійного розвитку особистості.
  • Виявлення обдарованих дітей та подальший їх психологічний супровід.
  • Профорієнтаційна робота з учнями 9-11-х класів для подальшого життєвого самовизначення учнів у житті.
  • Проведення корекційно-розвивальної та реабілітаційної роботи з учнями, які відносяться до категорії важковиховуваних з цілю поліпшення їх емоційного стану та розвитку особистості.
  • Орієнтація роботи на профілактику конфліктів в учнівському середовищі та девіантної поведінки.
  • Психологічний супровід у формуванні позитивної Я-концепції учнів.
  • Підвищення психологічної культури усіх учасників навчально- виховного процесу.
  • Здійснення психологічного супроводу соціального захисту дітей пільгового контингенту.
  • Профілактика суїцидальної поведінки серед учнів.

Графік консультацій практичного психолога

День тижня

Тривалість роботи

08.00 - 12.00

16.00 - 19.00

П'ятниця

16.00 - 19.00

/Files/images/DSC02721.JPG/Files/images/psihologya/DSC02716.JPG/Files/images/psihologya/DSC02718.JPG/Files/images/psihologya/DSC02778.JPG

Тиждень психології у 2014 році
Вже декілька років поспіль в нашій школі навесні став традицією Тиждень психології,  який проходить з нагоди Дня психолога.  Цього року він проходив з 14.04.2014 по 18.04.2014.
        У програмі тижня психології відбулося дуже багато цікавих заходів, творчих конкурсів та завдань. Учні школи, батьки, вчителі і працівники школи мали можливість взяти участь у цих цікавих заходах.  Учасники щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня.
Відкриття  відбулося проведенням психологічних  акцій:  «Чарівна шкатулка», «В світі доброти повинно бути більше».
Новинки та цікаву літературу учні, вчителі, батьки мали змогу побачити у шкільній бібліотеці, де проходила виставка психологічної літератури протягом всього тижня.
Проведення Акції «Листування друзів»,  соціологічного опитування «Кращий вчитель», психологічної гри  «Таємний друг» дала можливість учням середньої та старшої школи проявити свої  людяні  якості та  висказати свою позитивну думку про вчителів.
 Учні початкових класів  (з 1 по 4 )  прийняли участь у в інтерактивній грі    «Цікава психологія» та  психологічній лабораторії   «Знавці почуттів», а також подивились виступ шкільної агітбригади, яку підготували учні 6-го класу  «Як правильно обрати професію».
Із  учнями  7 класів було проведено педагогічний лекторій «Пізнай себе - пізнаєш світ».
З учнями 10-х класів підготовлено  гру-квест «Весела подорож по рідному місту». В цікаву подорож разом із вчителями відправились учні 5-6 класів
На 9  станціях  учні  показали свої вміння, знання, таланти, проявили взаємодопомогу,  дружні стосунки.
З чудовим настроєм всі класи відмітили свою перемогу, тому що в цій грі  були тільки переможці, не дивлячись на  кількість балів та  швидкість виконання завдань.
Всі свої побажання, враження,  привітання  учні, батьки, вчителі мали змогу  протягом всього тижня  висловлювати та обговорювати як при особистому спілкуванні так і писати в скриньку довіри та на Паркані побажань, які працювали весь цей час.