НАША ШКОЛА

Адреса: 61172, м.Харків, вулиця О.Зубарева, б.29
Телефон: (057) 397 04 92
Проїзд: станція метро "Пролетарська", маршрутні таксі №16, 70, 71, 262, троллейбус № 45.

ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Школа була відкрита 1-го вересня 1984 року

/Files/images/школа.JPGПершим керівником нашої школи був Михайлов Н.П.
1985 - 1991р. директор - Шереверенко В.А.
1991 - 2007р. директор - Краснова В.Г.
У 2007р. керівником навчального закладу стала Кутнякова Наталія Вячеславівна.
З 1997 р. школа перейшла на державну мову навчання.
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області створена на основі базової середньої загальноосвітньої школи лабораторії № 85, основною метою якої є забезпечити апробацію і удосконалення програм і методів розвивального навчання школярів, що здійснюється за системою Д.Б. Ельконіна-Давидова, сприяти засвоєнню зазначеної системи і її впровадженню в практику роботи шкіл району, міста, області, створити умови для подальшого розвитку особистості учня в класах спеціалізованої школи.
Робота в даному напрямку розпочата у 1988 році. Сьогодні технологія розвивального навчання використовується на уроках математики та української мови в 1- 5 класах. Розгорнута науково-методична робота, спрямована на удосконалення методів розвивального навчання; професійні конкурси, система науково-практичних семінарів, тижні педагогічної майстерності, психолого-педагогічна творча група, до якої входять вчителі і шкільний психолог. На базі школи систематично проводяться семінари з проблем розвивального навчання, в яких беруть участь не тільки вчителі міста і Харківської області, але й інших областей України.

Стара школаЗ 1998 року діє дитяча організація "Юність". Організація має свою символіку: герб, девіз,гімн, слова до якого склали учні школи. Структура дитячої організації реалізує принципи, які лежать в основі шкільного само-врядування, що дозволяє учням самостійно вирішувати важливі питання з організації життя шкільного колективу. Школа забезпечує умови для розвитку талановитих дітей,їх творчих здібностей. (В школі працює більше 20 гуртків, які надають можливість для розвитку як розумових, так і фізичних здібностей учнів).На базі школи протягом багатьох років працює Ансамбль народного танцю "Радість" під керівництвом чарівної творчої жінки Кречетової Галини Володимирівни.Школа активно шукає зв'язки з організаціями та фізичними особами, які чуйно ставляться до наших вихованців, надаючи їм суттєву допомогу. Встановлено шкільні стипендії у наступних номінаціях: «Кращий учень», «Творча особистість», «Суспільний діяч» та «Заохочувальна стипендія».