13 лют. 2014

25-річчя виводу військ з Афганістану

Учні школи зустрілися з викладачем ХУПС ім.І.Кожедуба, учасником подій в Афганістані, воїном-інтернаціоналістом Бондаренко Олександром Григоровичем.
10 лют. 2014

Вітаємо з перемогою!

І місце посіла в номінації "Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу" районного етапуі Всеукраїнського конкурсу ''Шкільна бібліотека'' робота завідувача бібілотеки нашої школи Бойко Юліі Олександрівни.
8 лют. 2014

Перший Харківський міжнародний марафон

8 лют. 2014

Олімпійський урок за темою "Зірки спорту викликають нас на старти. Підтримаємо своїх кумирів!"

07.02.2014 у школі пройшов олімпійський урок, під час якого учні взяли участь у вікторинах, тренінгах, спортивних змаганнях, відеопрезентаціях, ознайомилися з олімпійською символікою та ритуалами, міфами та легендами про виникнення Олімпійських ігор.
7 лют. 2014

Шкільний фестиваль Дружин юних пожежних-рятівників

Учні школи представили на розсуд жюрі виступи за темою "Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!" щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.
6 лют. 2014

Тренінг «Толерантність – шлях до миру».

06.02.2014 року соціальним педагогом нашої школи Пожидаєвою І.І. було проведено урок з елементами тренінгу. Учасниками тренінгу стали учні 8-х класів.
3 лют. 2014

Підвищення кваліфікації

Вчителі англійської мови Тібякіна О.С. та Назаренко А.О. відвідали заняття школи професійної адаптації молодих та малодосвідчених вчителів
30 січ. 2014

Урочисте відкриття районного етапу VI малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»

Дякуємо від імені всієї школи голові адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Ользі Іванівні Вельможній та народному депутату України Володимиру Юрійовичу Мисику за подарунок, яким завершилося свято - льодове шоу у виконання вихованців секції фігурного катання спортивного комплексу «Шато Ледо».
29 січ. 2014

До уваги учнів та батьків 11-х класів!

02 лютого 2014 року в 10:30 годині на механіко-математичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (пл. Свободи, 4, Головний корпус, ауд. 6/52) відбудеться День відкритих дверей.
27 січ. 2014

Вітаємо з перемогою!

Дитячо-юнацька громадська організація нашої школи "Юність" під керівництвом педагога-організатора Українець І.В. нагороджена Дипломом ІІІ ступеня як переможець міського фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій "Запали свою зірку".