Методичні заходи. Матеріали

08-09 жовтня 2014 року на базі ХСШ № 85 проходив обласний науково-практичний семінар «Урок у системі розвивального навчання: проектування, проведення, аналіз» для вчителів 3-х класів розвивального навчання.

14.03.2013 на базі ХСШ № 85 було проведено засідання творчої групи вчителів початкових класів Орджонікідзевського району з обміну досвідом роботи за інноваційною програмою "Система розвивального навчання".

30.10.2012 для працівників навчальних закладів міста Харкова на базі школи було проведено засідання творчої лабораторії "Школа сприяння розвитку інформаційної культури". Свій досвід роботи з даного питання висвітлили завідувач ЛКТО  управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Дроботенко О.В.,  директор школи Кутнякова Н.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Рябуха О.П., завідувач бібліотеки Бойко Ю.О., вчителі інформатики Тіунова І.В та Шкумат Н.М. До проведення майстер-класу було залучено також учнів основної та старшої школи. План проведення засідання творчої лабораторії. Фотографії заходу розміщено у фотоальбомі.